Piedāvājums

Fotosesijas kopā ar mani ir vieglas, priekpilnas un smiekliem pildītas. Jauki kopā pavadīts laiks skaistākajās Gulbenes novada vietās, manā studijā, pie Jums mājās vai Jums mīļā vietā.

Piedāvāju trīs dažādu veidu fotosesijas, kuras atšķiras ne tikai ar fotogrāfijas žanru bet arī ar gala rezultātu: sajūtu, dokumentālā un studijas fotosesija.

Visas šīs fotosesijas ir ģimeņu (jaundzimušā, gaidību) fotosesija.

Sajūtu fotogrāfija

Jebkura fotosesija ārpus milze.lv studijas telpām. Ģimenes, gaidību, mazuļa vai draudzeņu fotosesija brīvā dabā vai pie Jums mājās.

Ja Jūs uzrunā citādākas, dzīvākas, ar sajūtām piepildītas mirkļa fotogrāfijas, šis piedāvājums ir īstais.

Fotosesijas cena: 85,- / 1 stunda (75 fotogrāfijas)

Dokumentālā fotogrāfija

Viena diena Jūsu dzīvē.

Dokumentālajā žanrā radītas fotogrāfijas ir nesamāksloti, sajūtām pildīti mirkļi, kas atspoguļo ikdienu ģimenes dzīvē. Šis fotogrāfijas dokumentēs bērnu vecumu un uzvedību, bet vairāk tās stāstīs par Jūsu ikdienu, vietu un laiku, kurā dzīvojāt. Šo fotogrāfiju vērtība ar gadiem pieaug.

Ja vēlaties iemūžināt vienu dienu – ikdienu, tāda kāda tā ir, šis piedāvājums ir domāts Jums.

Fotosesijas cena: 250,- / 6 – 8 stundas

Studijas fotogrāfija

Jebkura fotosesija studijas milze.lv telpās. Plašās studijas telpas atrodas Gulbenē, Rīgas ielā 71. Pieprasītākās ir ģimeņu Ziemassvētku fotosesijas, kā arī gaidību fotosesijas.

Ja Jūs uzrunā klasisks ģimenes portrets vai ja vēlaties iemūžināt, radīt klasiskas gaidību fotogrāfijas, šis piedāvājums ir domāts Jums.

Fotosesijas cena: 65,- / 1 stunda (75 fotogrāfijas)

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram