Čau, esmu Ilze!

Esmu uzaugusi Salacgrīvā, baudot vēju matos, saulrietus pludmalē un kaiju klaigas, vēlāk Rīgā nopietni studējusi Datorzinātnēs. Pa vidu studijām, nelielu laika brīdi atpūtusies Dublinā, kur arī pirmo reizi rokās turēja Canon DSLR fotokameru. Mīlestība auga un pilnīgi nemanot radās vēlme apgūt fotogrāfiju nopietnāk. Esmu apmeklējusi lekcijas pie Latvijā pazīstamā fotogrāfa Gunāra Bindes.

Man patīk mīlas stāsti un nereti, iemūžinot fotogrāfijās iemīlējušos pāri, nobirst pa kādai aizkustinājuma asarai. Man kā trīs brīnišķīgu bērnu mammai, ļoti īpašs šķiet mazuļa gaidību laiks. No visas sirds patīk iepriecināt mammas, kuru bērni ir pusaudži, fotografējot ģimenes portretus, kuros visi ir draudzīgi saspiedušies kopā. Savukārt, fotografējot bērnus esmu gatava rāpot pa grīdu, lai tiktu pie sajūtu pilnām fotogrāfijām.

Savu pirmo Canon DSLR fotokameru saņēmu dāvanā no vīra daudzus gadus atpakaļ, un tieši tad mainījās mans redzējums, vairs nekur neskatos tāpat – redzu gaismu un ēnas spēli, rakstus, kompozīcijas! Vairākus gadus fotogrāfija ir mana aizraušanās un šobrīd ar sajūsmu to saucu par darbu!

Visvairāk man patīk nesteidzīgi pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni: vīru Jāni un meitām Nelli, Linnu un Helmī. Nekam nevajadzētu būt svarīgākam par ģimeni un laiku ko pavadāt kopā.

Tiekamies fotosesijā.

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram