Kā izvēlēties fotogrāfu? | Ģimeņu fotogrāfe Gulbenē

Kad nepieciešams fotogrāfs Tu dodies Google un meklē pēc tā. Parasti tiek atrasti daudz fotogrāfi. Kā izvēlēties fotogrāfu?

kā izvēlēties fotogrāfu

Daži padomi, kā labāk izvēlēties fotogrāfu:

  • Pirmākārt jau – ko vēlaties fotografēt? Liela daļa fotogrāfu specializējas konkrētā jomā. Daži mīl kāzas, citi vislabāk darojas ar ģimenēm un bērniem. Citiem patīk gaidību fotosesijas. Un tā tālāk. Es pati pieņemu visus izaicinājumus.
  • Apskatietiet fotogrāfa darbu ejot uz viņa mājas lapu vai Instagram. Fotogrāfijas ir dažāda stila, Jums jāatrod sev tīkamākais. Katrs fotogrāfs ir unikāls radot savu darbu. Izmantojot gaismu, pozu un pievienojot savu ES, katrs var radīt atšķirīgu fotogrāfiju pat fotografējot vienu un to pašu. Atrodiet kādu, kura darbs Jūs uzrunā.
  • Noskaidrojiet fotosesiju cenu. Ja viens par fotosesiju prasīs 50, – kāds cits 500,-. Ziniet kāds ir jūsu budžets un ko varat atļauties, taču ja iespējams neļaujiet cenai būt jūsu galvenajam traucēklim.
  • Izvēlēties kādu, kas Jums patīk. Jūs vēlaties strādāt ar cilvēku, ar kuru jūtaties ērti un ar kuru saprotaties. Ja tā nebūs – tas var atspoguļoties fotogrāfijās.
  • Kurš fotogrāfs ir pieejams. Viens no faktoriem – vai fotogrāfs ir pieejams? Ja esat izvēlējies konkrētu fotogrāfu, bet šis fotogrāfs nav pieejams, kad Jums tas nepieciešamas, ir jāizvēlas cits. Lai nodrošinātu, ka fotogrāfs ir pieejams – rezervējiet laicīgi.

Ceru ka šis palīdzēs Jums izvēlēties īsto fotogrāfu! Lai veicas!

Tiekamies fotosesijā.

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram