Gaidību fotosesija

Kāpēc izvēlēties Gaidību fotosesiju? | Ģimeņu fotogrāfe Gulbenē

Kāpēc izvēlēties gaidību fotosesiju? Gaidību laiks ir skaists. Skaitāt dienas līdz mazulis ieradīsies pasaulē un beidzot to satiksiet. Atkarībā no tā kā jūtaties gaidību laikā, iespējams neesat pārliecināta, ka vēlaties ieguldīt laiku un naudu gaidību fotosesijā. Iespējams jūtaties nogurusi, vai nevēlaties tērēt naudu profesionālām fotogrāfijām, lai vai kā, lēmums jāpieņem Jums. Uzskatu par vajadzīgu dalīties ar iemesliem kāpēc gaidību fotosesija ir ieguldījumu vērta un izvēle, ko nenožēlosiet!

Gaidību fotosesija

Kāpēc izvēlēties gaidību fotosesiju?

Sviniet gaidību laiku

Esmu dzirdējusi, ka ir sievietes, kuras nejūtas labi gaidību laikā, it īpaši uz beigām, kad tiek piedzīvotas lielas pārmaiņas izskatā. Tas var būt kā izaicinājums vērot ķermeni, iemīlēt to! Ir viegli aizmirst, cik patiesībā brīnumains ir mūsu ķermenis un viss šis gaidību laiks. Gaidību fotosesija ļauj atzīmēt skaisto notikumu un pāreju no sievietes par mammu, pie kā Jūsu ķermenis tik brīnumaini strādā.

Veido ģimenes albūmu

Šis ir laiks, kad sākt veidot ģimenes albūmu, ja tāds jau nav sākts! Šis ir svarīgs notikums Jūsu dzīvē. Mēs bieži aizmirstam vairāk kā atceramies, viena fotogrāfija spēj pastāstīt ļoti daudz. Nav svarīgi vai šis ir Jūsu pirmais vai ceturtais bērniņš, šis ir laiks un ļoti labs iemesls, lai iemūžinātu ģimenes fotogrāfijās, ne tikai Jūsu un bērniņa tēvu, bet arī kopā ar topošajiem brāļiem un māsām.

Gaidību fotosesija

Paziņot bērniņa dzimumu

Gaidību fotosesija var būt labs veids kā atklāt gaidāmā bērniņa dzimumu vai vārdu. Ir tik daudz jautru un radošu veidu kā ar fotogrāfijas palīdzību paziņot par gaidāmā mazuļa dzimumu. Vienmēr ierosinu pārskatīt Pinterest, lai atrastu ideju, kas Jums pašiem patīk visvairāk.

Iemesls sapucēties

Nererti sievieties gaidību laiku pavada ērtā apģērbā ar saņemtiem matiem un bez make up, jo tā ir ērtāk! Un ikdienā neko labāku par – ērti – arī nevajag. Gaidību fotosesija ir labs iemesls, lai palutinātu sevi un sapucētos. Nav svarīgi vai tas ir profesionāls vizāžist, vai krāsojies pati, galvenais ir justies palutinātai un sapucētai. Gaidību sesija ļauj priecāties par to cik satriecoša esat!

Gaidību fotosesija

Esi kopā ar savu mīļoto

Vismīļākās bildes rodas tad, ja fotosesijā piedalās topošais tētis. Tas ir laiks, lai pabūtu kopā un atcerētos, kā sākās Jūsu attiecības un kur tās ved. Garastāvokļa maiņas nereti var izraisīt spriedzi attiecībās. Tāpēc gaidību fotosesija ir laiks būt kopā un aizmirst problēmas, saskatīt vairāk kā tikai ikdienas problēmas un nesaskaņas – bērniņa ienākšanu Jūsu dzīvēs. Piedevām, ja šis ir Jūsu pirmdzimtais, jūs pārtopat no pāra par ģimeni. Atšķirībā no sievietēm, kas pieķeras mazulim jau gaidību laikā, vīriešiem parasti ir grūti veidot pieķeršanos līdz brīdim, kad bērniņš ir nācis pasaulē. Gaidību fotosesija var palīdzēt izveidot garīgu saikni ar gaidāmo mazuli.


Tver mirkli, laiks paskrien ātri

Sākot ar dienu, kad mazulis ierodas pasaulē, laiks sāks skriet ātri! Tikko tas bija pavisam mazs, bet nu jau sācis rāpot! Būs dienas, kad Jums pietrūks mierīgais gaidību laiks, kad dodoties ārā, nebija jāpako soma ar pamperiem un salvetēm. Iespējams Jūs atcerēsieties klusumu, cik mierīgi un klusi bija pirms mazuļa ierašanās. Vai varbūt domāsiet – kā šis mazais varēja ietilpt manā puncī. Visiem šiem brīžiem noder gaidību laikā tapušās fotogrāfijas. Arī Jūsu bērni, kad izaugs lieli gribēs redzēt cik skaista un starojoša bijāt, kad gaidījāt tos!

Ceru, ka šis palīdzēs izlemt. Galu galā, tas notiek ar katru bērniņu – vienu reizi dzīvē!

Tiekamies fotosesijā.

Seko man Instagram

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram