Gaidību fotosesija. Kurā grūtniecības nedēļā? – Ģimeņu un Gaidību fotogrāfe

Kā gaidību fotogrāfe es saņemu jautājumus par to, kad tad īsti ieteicama gaidību fotosesija.

Īsā atbilde būtu – gaidību fotosesijas vislabāk veikt no 28. līdz 36. nedēļai (septītajā – astotajā mēnesī). Šajā laikā puncim izveidojas jauka apaļa forma un topošā māmiņa joprojām jūtas ērti un enerģiski. Gaidību fotosesija var notikt arī pēc 36. nedēļas.

Gaidību fotosesija

Pirms 28. nedēļas puncis nebūs pietiekami liels un redzams, savukārt pēc 36. nedēļas puncis var kļūt smagāks un berniņš var sākt slīdēt uz leju. Mainās punča forma un arī topošā māmiņa var sākt justies nogurusi, grūtāk piecelties un apsēsties. Fotosesijas laikā nākas gan apsēsties, gan apgulties, tāpēc ir svarīgi, lai puncis ir skaisti apaļš, bet neietekmē topošās māmiņas kustības.

Gaidību fotosesija

Pāris lietas, kas varētu ietekmēt datuma izvēli:

  • ja vēlies paziņot draugiem un radiem par lielo notikumu, jāņem vērā, ka pēc fotosesijas bildes tiek apstrādātas un tas prasa laiku. Šādā gadījumā fotosesija varētu notikt 28.-29. nedēļā;
  • ja tiek gaidīti dvīnīši vai trinīši, puncis būs lielāks un jau otrā trimestra beigās būs pietiekami apaļš un skaists, lai iemūžinātu fotogrāfijās;
  • jāņem vērā komplikācijas, ja tādas ir;
  • fotogrāfa un jūsu pieejamība.
Gaidību fotosesija

Gaidību fotosesijas mērķis ir iemūžināt skaistās izmaiņas kas notiek ar Jums. Kas ir labākais fotosesijas laiks? Tas ir tad, kad jūtaties labi, ērti un gatava, tātad atkarīgs no Jums. Ja šaubaties, tad labāk fotosesiju ieplānot ātrāk.

Ja izlēmāt par labu gaidību fotosesijai, sazinaties ar mani pēc iespējas ātrāk, lai būtu iespējams rezervēt sev vēlamo datumu!

Seko man Instagram.

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram