Bezmiega naktis mani moka jau kādas trīs nedēļas! Nespēju to izskaidrot un saprast, kā neizguļoties es spēju turpināt remontēties studijā!? Nezinu. Aizvakar bija pēdējie lielie krāsošanas darbi, tagad palikuši tikai sīkumi un pats trakākais – visu savākat un sakopt. Aizvakar krāsoju 11 stundas!! 11 stundas studijā uz kājām, augšā – lejā pa kāpnēm un tā miljons un trīs reizes!

Nostaigāto soļu skaits gan nebija pārāk liels, lai neteiktu – bāc, ko tik maz – nieka 9845 soļi! Bet laikam jau necik tālu no krāsas bundžām es nebiju un mīcījos uz vietas – augšā un lejā pa kāpnēm.

Pa vienpadsmit stundām paspēju izdomāt “jauninājumus” remontā un beigu beigās sabojāju sienu tā, ka vēl vakar nākas tai “pļekāt virsū” baltās/pelēkās krāsas kārtu-kārtas, lai glābtu sabojāto sienas daļu un sapludinātu ar “normālo” daļu. Nu kam gan negadās, ne?

Sabojāta siena

Nemierīgs prāts, pēc sienas sabojāšanas, noveda mani pie pilnīgi negulētas nakts! Es vainoju sienu, jo neko citu nevaru izdomāt. Varbūt kofeīns! Es nedzeru kafiju, tāpēc viena krūzīte kafijas mani izsita no sliedēm?! Tā tas varētu būt, ja es nepiedzīvotu nemitīgas bezmiega naktis jau nedēļām ilgi!!!

Plikšķini acis un blenz griestos… pačeko vai nav migla, ja jau neguļas – jāiet fočēt, kā daba mostas. Zāļu tēja 3:30AM, lai aizmigtu!? Tas nav normāli! Nepārprotiet mani – zāļu tēja bija ļoti aromātiska un garšīga. Pašas lasīta – pareizajā laikā.

Bezmiega nakts: zāļu tēja

Miegs ir ļoti svarīgs! To nevar “iekrāt” un “atpelnīt”. To saprot tad, kad gribi intensīvi strādāt, bet tas neizdodas, jo neesi pilnībā atpūties!

Tuvojas studijas gada jubileja: ir daudz ideju un daudz darāmā, bet lai spētu darboties ir nepieciešams kvalitatīvs miegs! Ceru, ka pavisam drīz tas atgriezīsies.

Skatos Facebook, ka arī citiem ir šādas problēmas. Ko mēs nezinām?

Ilze

# # # # # # # #

13/07/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram