Tikai piecas minūtes… Tik vien… Tik maz! Bet dažreiz ar to pietiek un neko vairāk arī nevajag!

Stāmerienā 19. jūnijā notika jauniešu nometne un mani uzaicināja pastastīt par fotogrāfiju un pamācīt kā labāk fotografēt.

Pamazām no skolēnu darbiem pārgājām pie maniem nedarbiem un tapa ļoti daudz jauku portretu un kopbilžu, bet par to kādu citu reizi.

Daiga nometnē bija ieradusies, jo… patiesībā nezinu, ko viņa tur darīja, bet kad biju visus safotografējusi teicu – kā ar Tevi, varbūt arī kādu bildi!?

Un izrādījas, ka piecu minūšu laikā Daiga tika pie jaukām bildēm gan sev, gan ar saviem dēliem! Iespējams šis viss būtu palicis kaut kur failos nenopublicēts, ja vakar vakarā pēc smagas un garas dienas studijā – remontdarbi turpinā, es neatvēru Facebook un neatrastu paldies ziņu no Daigas!

Tas ir tik forši saņemt šādas ziņas! Vēl foršāk, ja to cēlonis ir piecu minūšu “Eu, tev arī vajag!” (nelielas pierunāšanas) rezultāts.

Tikai piecas minūtes – īss laiks pareizi? Bet tas paliks atmiņā mūžam. Nereti ir tā, ka mēs ieraugam bildi un varam izstāstīt veselu stāstu. Šoreiz – stāsts ir īsāks, bet ne mazāk jauks 🙂

Paldies!

Ilze

# # #

11/07/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram