Remonts! Šķiet, ka remonts studijas telpās nekad nebeigsies, bet tam ir jābeidzas! Jo klienti uz fotosesijām studijā ir sastājušies garā rindā. Studija un es būsim gatavas pieņemt klientus sākot ar nākamo trešdienu!

Ja Tu gaidīji, kad beigsies remonts, lai varētu pieteikties studijas fotosesijai, mani kontakti atrodami šeit. Vai raksti man Facebook!?

Kā tad man ir gājis ar studijas remontu? Tik apjomīgu remontdarbu kā šis es vēl nekad nebiju veikusi. Paldies Inesei, kas palīdzēja ar padomu un arī praktiski un manai jaukajai praktikantei Marijai! Bez Ineses un Marijas es nebūtu pat pusceļā ar tā jau ieilgušo remontu. Šķiet, ka remonts 100 kvadrātmetros ir nopietna lieta, vai vismaz gaaaaaaaarš un nogurdinošs pasākums…….

Tātad tas ko mēs izdarījām bija: gruntējām, špaktelējām, slīpējām, slaucījām putekļus, atkal gruntējām un krāsojām sienas… visas studijas sienas, izņemot ķieģeļus, tie pagaidām paliks kā bija, jo man patīk!

Mazie palīgi

Pieķēros arī logiem un loga ailēm, šķiet, ka studija būs ieguvusi pilnīgi citu izskatu. Tumši viloētās sienas bija studijā, kad tajās ievācos, bet galīgi ne studijas krāsas.

Mazie palīgi

Tad nu tagad ir “studijas krāsas”! Gribi redzēt, nāksies paciesties līdz studijas gada jubilejai vai pierakstīties fotosesijai.

Gandrīz pabeigts

Studijas gada jubileja ir plānota 25. augustā, pagaidām laiku pateikt nevaru, bet doma ir par vieniem. Šā vai tā tiekamies!

Ilze

# # # # #

09/07/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram