Pasvīdu sporta zālē kopā ar Gintu un praktikanti Mariju! Tie, kas mani pazīst, zinās, ka sporta zāle un es ir divas nesavienojamas lietas. Esmu mēģinājusi uzsākt sporta zāles gaitas kādas reizes četras! Tieši tik daudz, lai saprastu, ka tas nav mans aicinājums un jābeidz māžoties.

Pasvīdu sporta zālē

Bet pasvīšana sporta zālē tik tiešām notika! Tikai šoreiz iemūžinot kādu, kuram sporta zāle ir bijusi ikdiena – Gintu. Kārtējo reizi es sevi izaicināju (un man tas patīk – nesūdzos)! Un šoreiz bija doma fotografēt uz vietas OZ GYM, bet ar studijas gaismām. Paskatīties cik viegli es pielāgojos apkārtejai videi.

Gints

OZ GYM zāle ir īsts izaicinājums fotogrāfam – pagraba stāvs, bez logiem, tātad bez dabīgās gaismas, zemi griesti, piedevām ķieģelis! Nu kuram gan nepatīk ķieģelis, bildēs tik labi izskatās, BET ķieģelis absorbē gaismu! OZ GYM, kad tiek noslēgtas gaismas ir tumšs un aizkrauts ar “dzelžiem”.

Anabolic

Tik tiešām pasvīdu sporta zālē! Fotosesijā izmantoju divas (bet pārsvarā vienu gaismu) ar atstarotāju, kur bija nepieciešams “ienest” gaismu. Paldies praktikantei Marijai par atstarotāja turēšanu un ne tikai!

Gints

Sesijas vidū izdega viena no “modelēšanas gaismām” un tā kā dienas gaismas lampas, kas atrodas pie griestiem, “traucēja” kopējam apgaismojumam, Marijai nācās spīdināt gaismu modeļa virzienā (jo pagraba telpa ir pilnīgi tumša!) izmantojot telefonu. Piedzīvojums! Risinājums! Ak, tikko atcerējos, ka neesmu pasūtījusi jaunu lampiņu studijas gaismai! Tas noteikti jāizdara, ja nu atkal nāksies izmantot studijas gaismas pilnīgā tumsā?!

Gints sporta zālē

Bilžu apstrāde vēl priekšā, bet es esmu apmierināta ar rezultātu un izskatās, ka arī Gints!

Fotosesijai pieteikties vari rakstot vai zvanot, visi kontakti atrodami šeit.

Ilze

# # # # # #

05/07/2019

Comments

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram