Kādu laiciņu neesmu neko rakstījusi, bet nu laiks to izdarīt! Gribu apkopot informāciju par pasākumiem, kuros esmu piedalījusies šīs nedēļas laikā. Tiesa gan nedēļa vēl nav beigusies un šādi tādi pasākumi vēl ir priekšā, bet divi lielākie nu jau ir aiz muguras. Patiesībā trīs, bet par trešo atsevišķi 🙂

Pirmais rotu radīšanas vakars

Pirmais rotu radīšanas vakars kopā ar Ineseti ir aizvadīts. Šis vakars bija veltīts galvas rotām, kroņiem un ziedu vainagiem. Atsaucība bija liela un cik noprotu, tad Inese plāno veidot vēl vienu šādu kroņu un vainagu radīšanas vakaru.

Pirmais rotu radīšanas vakars

Pagaidām gan nezinu vai manā studijā, jo es plānoju doties “remontā” un izdarīt to, ko nepaspēju pirms studijas atklāšanas – pagājušā augustā! Strauji tuvojas studijas pirmā gada jubileja un gribu, lai telpas ir savestas kārtībā vismaz daļēji. Tā kā ziemas mēnešos darbs notiek tikai studijā, vēlos to atjunot un nodrošināt lielāku dažādību uzstādījumiem.

Bet atpakaļ pie rotām! Ja tu biji vainagu radīšanas pasākumā un tev ir atsauksmes vai vēl labāk ierosinājumi un ieteikumi vai arī zini, ko vēlies pagatavot – dod ziņu man!

Radošās uzņēmējdarbības nometne

Trešdien kopā ar praktikanti devos uz jauniešu nometni Stāmerienā. Nometnes tēma “Radošā uzņēmējdarbība”. Mērķis bija pastāstīt par juniešu saražoto produktu fotografēšanu.

Sākumā pastāstīju nedaudz par vēsturi un fotogrāfa darbu un tad ķērāmies pie praktiskās daļas. Varētu teikt, ka prakstiskā daļa nenotika kā plānota. Saražoti bija daudz un dažādi produkti, bet katra produkta uzstādīšana prasa laiku, tāpat nebija sagatavoti dažādi papildus sīkumi, kas varētu izcelt konkrēto produktu. Pa lielam teiktu, ka viss šis pasākums brīvi ieņēma citu novirzi un bērni bija apmierināti un ceru, ka nometnes rīkotāji arī.

Tad nu no produktiem pie mini fotosesijām. Bija pāris ļoti aktīvi un zinātkāri jaunieši par ko prieks! Es esmu gatava dalīties ar zināšanam kaut ar vienu, ka tik ir vēlme apgūt!

Paldies Raisai par uzaicināšanu! Un jauniešiem par jautājumiem un interesi! Facebook vari redzēt kā nometnē izskatījās dienā, kad tur biju es un mana praktikante Marija.

Ilze

21/06/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram