Pavasara fotoseijas ābeļu ziedos

Pavasara fotosesija ābeļu ziedos, bija mans plāns šim pavasarim. Plūmju ziedu kupenes bija daudzsološas. Tad tām pievienojās ķirši, bet kad bija ābeļu ziedēšanas laiks… A kad bija ābeļu ziedēšanas laiks!? Liekas, ka to no gulēju – palaidu garām. Tādu īstu ābeļu ziedēšanas laiku kaut kā nemanīju! Vismaz piemājas ābelēs nē!

Vienu ābeles ziedu fotosesiju gan paspēju uztaisīt. Par to man liels prieks!

Pavasara fotosesija

Projekti

Pavasara fotosesija ir tapusi viena projekta ievaros. Par pašu projektu gan pastāstīšu kaut kad citreiz. Varu teikt, ka man ar porojektiem ir ne pārāk labas atticības. Piedalos dažādos projektos, bet tikai daļa ir noslēgušies veiksmīgi. Spilgts piemērs bija pasākums, kurā man vajadzēja jauniešiem pastāstīt par sevi, bet tā arī netiku to izdarīt, jo biju slima! Tā kā tas bija konkurss un man gala rezultātā bija jādod skolniekiem uzdevums un tas jāvērtē, izlīdzējāmies ar video ierakstiem un e-pastiem. Neteiktu, ka šis projekts beidzās kā bija plānots. Tiesa gan, es no savas puses izdarīju ko varēju, bet ļoti vēlējos būt tur uz vietas!

Ir bijuši vēl citi projekti, kuri neveiksmīgi plānojot beidzas mistkastē. Tiesa gan ir idejas, kuras mani nepamet! Un plānoju tās realizēt nedaudz vēlāk!

Šīs pavasara fotosesija ābeļu ziedos ir vienīgā, kuru paspēju šogad… Ar nepacietību gaidu nākamo gadu, lai turpinātu savu projektu. Bildes nonāks kādā vienotā albūmā par ko tad pastāstīšu citā reizē!

Studijā milze.lv tuvojas gada jubileja. Intensīvi domāju kā iepriecināt manus esošos klientus! Par to nākamās nedēļas laikā.

Seko jaunumiem manā Instagram kontā.

Ilze

# # # #

14/06/2019

Comments

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram