Mazuļa fotosesija

Mazuļa fotosesija ir tā fotosesija, kuru es izbaudu visvairāk! Jāstrādā ātri, klusi un radoši! Nav iespējams pozēt mazuli, kā arī nav iespējas bieži un daudz mainīt pozas, jo mazulis var pamosties un raudāt. Ja tas notiek, tad atpakaļceļa vairs nav. Šoreiz izaicinājumam pievienojās mājās aizmirstais knupis :).

Mazuļa fotosesija

Man patīk izaicinājumi, tie uztrenē tevi situācijām, kurās kāds cits būtu nolaidis rokas. Pēc šādiem izaicinājumiem ļoti laba sajūta iestājas tad, kad bildes ir ielādētas datorā, apskatītas un atlasītas.

Mazuļa fotosesija ir tā, kurā es piemiedzu acis un fotografēju daudz, jo nav prognozējams, kad mazais pasmaidīs un to palaist garām galīgi negribas! Tad nu beigu beigās esmu ar gūzmu bildēm un gatava atlasīt pašas labākas, jo beigās klients saņem pilnībā apstrādātas (krāsu gamma, noskaņa, ādas apstrāde, acu izcelšana, krunciņu līdzināšana utt) divdesmit piecas bildes. Tas ir daudz, jo darbs pie mazuļa bildēm ir īpaši darbietilpīgs un atbildīgs.

Draudzene Ilze

Forši bija satikt draudzeni Ilzi, kuru uz Gubeni “atpūta” Gulbenes bibliotēkas organizētais sarunu cikls “Zaļās izvēles” otrā pietura “Ēdam veselīgi”! Žēl, ka pati nevarēju piedalīties sarunās, bet tas man neliedza Ilzi satikt pēc šī pasākuma.

Draudzene Ilze

Ilzei mājupceļš pērkona, lietus un negaisa pavadīts! Pie mums Gulbenē negaiss ieradās ap 1AM. Man ļoti patīk redzēt, kur ir zibens, tāpēc izmantoju karti.

Ceru, ka tiksimies pavisam drīz! Un arī ar Tevi!

Kā ar tevi? Vai esi mans klients!? Gaidi nākamo ierakstu, lai uzzinātu, kāpēc līdz 25. augustam ir jākļūst par manu klientu! Kā arī uzzini kā to izdarīt! Seko manam Facebook profilam.

Ilze

# #

13/06/2019

Comments

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram