Vasaras vakari ir burvīgi! Tie pildīti ar sauli, prieku, saldējumu un smiekliem. Vasara pamazām piepidās ar jasmīna smaržu, nodegušām pierēm, deguniem, rokām un mugurām (tikai kājas mūžam baltas!), izpūrušiem un vēja sapiņķerētiem matiem, aukstiem dzērieniem, ogām, slapjiem peldkostīmiem un brīvības sajūtu.

Ceru, ka mani bērni šo laiku atcerēsies kā “labāko no bērnības”. Pikniki, pusdienas dārzā, tējas pēc peldes dīķos un ezeros, piparmētras un citrons ūdens burkā un saldējums un terases jauniegādātajā muižā. Kas raksturo laimīgu bērnību? Kas ir laimīga bērnība? Vai tev bija laimīga bērnība?!

Vai to iespējams noteikt un vai tas vispār ir vajadzīgs!? Šķiet ka laimīga bērnība ir izbaudāma arī 36 gados, fiziski nav jābūt bērnam, lai tā justos vai ne?

Vēlos, lai mani bērni ir laimīgi (un es nedomāju “nopirkt laimi”). Manuprāt laimi var iemācīt! Domā tā nav!? Ja esi pozitīvs un tu saskatie prieku ik uz soļa, tad kopumā tava diena aiziet vienos priekos, tātad tev vajadzētu būt laimīgam!

Savukārt, ja esi īgns, noskumis, nesaprasts un negatīvs, tad tava laime varētu izsaktīties kā paslēpusies. Gribētos ticēt, ka tā ir, ka laimi var iemācīt. Un vēl gribētos ticēt, ka manām meitām “laimīga bērnība” ietvers šos skaistos vasaras vakarus! Ak šie skaistie vasaras vakari.

Tiekamies fotosesijā! Seko manam Instagram.

Ilze

# # # # # # #

12/06/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram