Agrs rīts

Agrs rīts! Tik tiešām ļoti agrs. Tik agrs, ka man likās, ka tā arī nespēšu atvērt acis. Kāpēc vispār es piekritu fotosesijai sestdienas rītā! Es ierados studijā ap 7am, iztīrīju studiju un nedaudz piekārtoju un domāju, ka būtu labi izstiepties uz dīvāna, kamēr klients vēl nav ieradies.

Nav vairs tie gadi, kad agri ceļoties un vēl ejot gulēt jūties labi. Šķiet aizmigu ap 2am, un cēlos pēc 6am. Maz nogulēto stundu, vaajdzēja vēl vismaz 3!

Jauks turpinājums

Jauks turpinājums. Pusdienās radiņš ar vīru, neatminos, kad pēdējo reizi bijām randiņā.

Agrs rīts un tad pusdienas Kantes Krogā

Un pa ilgiem laikiem man bija jauks sestdienas vakars. Sestdienas fotosesija beidzās laicīgi un atlikušo dienas daļu pavadīju studijā runājoties ar savu draudzeni. Neatceros, kad pēdējo rezi (vai vispār?) es ar viņu pavadīju tik daudz laika kopā. Mums nepietika ar runāšanos un jazz klausīšanos studijā, tāpēc izlēmām pārcelties uz Stāmerienas ezeru, pamērcēt kājas uz laipas un apēst pa saldējumam….

Saldējumu nedabūjām, bet kājas pamērcēt gan. Beidzās tas viss Madonas pilsētas svētkos. Neatceros, kad pēdējo reizi ar vīru biju uz ballīti, diezgan pasen, bet arī šajā (Madonas pilsētas svētkos) ballītē mēs nedejojām. Vecums nenāk viens – sēdi klausies, skaties ko jaunie dara un ir labi. Ir labi, jo esi bez bērniem un neviens nav jāvektē, jāved uz WC vai jāapsauc. Miers un (ne)klusums.

Viena brīva diena

Svētdiena – brīva diena! Nav fotosesijas un varu nodoties saviem mazajiem prieciņiem – ziedu, putnu, kukaiņu nesteidzīgai fotografēšanai. Kurš to būtu domājis, ka pa šo laiku ir uzziedējis piemājas agrais jasmīns.

Jasmīns ir mans mīļākais krūms! Ja neskaita peoniju “krūmus”. Jasmīna smarža vakarā ir tik patīkama un nomierinoša. Es varētu sēdēt krūmā un elpot to mūžīgi, ja šis prieks netiktu pārtraukts ar sīcošiem odiem! Arī svētdien jasmīnus nomāca odi un ātri vien es biju iekšā uz tasi zāļu tējas ar pāris cepumiem… no trausla vācu Bavārijas porcelāna tasītes. Man patīk malkot tēju un priecāties par brīžiem, kad tas ir iespējams 🙂

Tiekamies fotosesijā vai Facebook? Par mani lasi sadaļā “Par mani“.

Ilze

# # # #

10/06/2019

Comments

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram