Pirmā jūnija sestdiena. Kāzas. Praktikante.

Pirmā jūnija sestdiena (01.06.2019) bija ļoti radoša un darbīga. Viens liels notikums – Fotografēju kāzas Gulbenē. Lokācija ap Vecgulbenes muižu, ļoti daudz skaistu vienu un stūru, kurus iekļaut fotosesijā. Kopumā jauka diena, arī laikapstākļu ziņā, nebija apmākusies un lietaina, ko nevarētu teikt par piektdienu! Piektdien laiks bija nepatīkams: vējšs, lietus un salīdzinoši auksts! Brr…

Pirmo reizi fotografēšanas laikā man blakus bija kāds ar kuru varu aprunāties un diskutēt par fotogrāfijas tēmām vai dalīties pieredzē! Mana praktikante Marija.

Marija darbībā!

Praktikante sestdien bija tieši tas, kas vajadzīgs! Marija palīdzēja pieturēt atstarotāju un sakārtoja līgavas kleitu, kamēr es devu norādes jaunajam pārim. Kopš atvēru studiju milze.lv (25.08.2018) šīs bija pirmās kāzas. Jā tieši tā, pirmās! Es apzināti izvairījos no kāzu fotografēšanas, jo zinu, ka gribētu līdz kādu palīgu un vēl nezinu vai gribu tik daudz laika pavadīt prom no mājām un savas ģimenes.

Piekritu šīm kāzām, jo tās bija uz pāris stundām. Un priecājos, kad uzzināju, ka pie manis pa vasaru būs praktikante. Kāzās var fotografēt bez palīga, bet es labāk izvēlos to darīt ar palīgu. Vēl viens aspekts, kas ir, ja ir praktikante, baznīcu varējām sadalīt “uz pusēm”. Bija zonas, kurās strādāju es, un bija zonas, kurās strādāja viņa. Kopumā man Marija vairāk palīdzēja, kā traucēja.

Kāzu bildes ir atdotas jaunajam pārim… un kamēr es fotografēju viesus un līgavu, Marija bija paspējusi noķert līgavaini un dēlu kopā jaukā fotosesijā.

Sveiciens atkāzās manam pirmajam kāzu pārim! Rūgts!

Tāda man pirmā jūnija sestdiena! Ko tu sadarīji? Kādi plāni šodienai!?

Ilze

P.S. Fotosesiju vari pieteikt rakstot: studija.milze[at]gmail.com vai zvanot 28375697. Kā arī atrodot mani Facebook vai Instagram.

Iepazīsties ar mani sadaļā “Par mani“.

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram