Mana mīļā pieneņpūka. Vai man jāsaka – mana LIELĀ pieneņpūka! Bērni aug tik ātri, tikko mana LIELĀ pieneņpūka sāka iet dārziņā, bet nu tā paceļas un dodas prom pa vējam.

Dārziņa izlaidums pienāca nemanot. Saka, ka 9. klase arī pienāks nemanot un tad jau vēl tikai 12. klase un tad… tad visa dzīve priekšā! Cik viegli ir palaist bērnu lielajā dzīves lidojumā?!

Mana lielā pieneņpūka

Pagaidām saku, ka tas nav viegli… tieši šī bērna palaišanas daļa. Tā vien liekas, ka visām mammām ar to ir problēmas. Uzticēties un palaist!

Palaist un uzticēties?! Jau šobrīd no dārziņa uz skolu ir jāvar palaist un uzticēties. Dzīvē visvairāk var iemācīties tad, ja zini, ka tev ir droša aizmugure, bet tev nav sasieti spārni. Tu esi brīvs un dodies savā dzīves lidojumā pats!

Mana lielā pieneņpūka

Protams, vecākiem ir liela loma bērnu audzināšanā (kuru es mānu! nav nekā cita, kā bērnu audzināšana, pārējais ir sīkums!), to jāprot darīt. To jāgrib darīt! Visvieglāk ir neaudzināt, bet rādīt ar pirkstu dārziņa vai skolas virzienā, kad izdarīts kaut kas “nepareizi”.

Ļoti ceru būt ar savu lielo pieneņpūku visos viņas lidojumos. Blakus, atbalstīt, kopā, palīdzēt un nomierināt.
Lidojums nebūs viegls, bet tas būs tā vērts! Patstāvība un atbildība nāk ar laiku mācoties un pārliecinoties, ka tu vari, ka tu drīksti!

Ak mana mīļā pieneņpūka, mums priekšā vētrains ceļojums! Mīlu un būšu tev aiz muguras!

Ilze

P.S. Ja nu šeit esi ieklīdis nejauši, mans Facebook ir šeit. Par mani vairāk vari izlasīte šeit.

# # #

06/06/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram