Kad satiekas divas radošas sievietes dzimst ļoti labas idejas! Šodien kopā ar Inesi no Ineseti® nonācām pie secinājuma, ka ir jāveido rotu radīšanas vakari!

Kāpēc? A kāpēc nē? Būtu mans pret-jautājums! Zinu, ka ir ļoti daudz meiteņu, dāmu, sieviešu, kurām patīk rokdarbi un parasti dažādi! Rokdarbi ir nomierinoši, meditatīvi un palīdz atslābināties. Tāpat radoši pavadīts laiks jaukā kompānijā parasti uzlādē pozitīvi!

Nedaudz par manu sadarbību ar Inesi. Mana sadarbība ar Inesi ir pavisam vienkārša: rotu radīšanas vakari notiks pie manis studijā. Jo arī man patīk rokdarbi un jauki pavadīts laiks. Un kaut pati neesmu rotu nēsātāja Ineseti rotas atzīstu par skaistām un kvalitatīvām!

Rotu radīšanas vakari, Gulbene

Es priecāsies uzņemt radošās būtnes uz rotu radīšanas vakariem. Plānojam vairākus dažādus pasākumus bet tas atkarīgs no enerģijas daudzuma mūsos, vēlmi dalīties un pieprasījumu. Tāpēc piesakies!

Pirmais vakars no šīs sērijas būs par godu kroņiem un vainagiem vai kādai citai galvas rotai – tuvojas Saulgrieži. Kā ar tevi, nevēlies radīt pati savu kroni vai vainagu!? Es vēlos, bet diez vai varēšu apvienot ar namamātes statusu, parūpēšos, lai rotu radītājas ir paēdušas un padzērušas. Jā, tieši tā – padzērušas :).

Nopietni, varbūt šie rotu radīšanas vakari būs jaukākie pirmdienas vakari Tavā mūžā!? Nu labi, labi, varbūt ne tik ļoti īpaši, bet tomēr… vietu skaits ir ierobežots! Nē, nejau dēļ telpām, bet dēļ attieksmes. Vēlamies nodrošināt patīkamu, radošu gaisotni. Ja Tev patīk rokdarbi un Tev vēl nekas nav ieplānots 17. jūnija 2019 (pirmdienas) vakaram sākot no 18:00 (līdz 21:00), esi laipni gaidīta rotu radīšanas vakarā studijā milze.lv Rīgas ielā 71 Gulbenē!

Ja tevi interesē cita veida rotas radīšana: aproces, auskaru, tada arī to vari paziņot, vai nu rakstot komentāru zemāk, vai zvanot Inesei (sk. Ineses telefona numuru zemāk).

Dalības maksa 25,-. Vietu skaits ierobežots. Savu dalību vari pieteikt zvanot pa tālruni: 27884357 Inese

Uz tikšanos rotu radīšanas vakaros pie manis studijā,

Ilze

# # # # #

04/06/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram