Tas, ka vecums nav šķērslis bija skaidri redzams šajā foršajā fotosesijā. Tā bija viena varen jautra un jauka fotosesija!

Dāvana māsai no māsas. Es teiktu, pati labākā dāvana. Ja sākumā gaviļniecei šķita, ka te nekas nesanāks, tad es teiktu, ka beigu beigās sanāca ļoti labi.

Pie manis ir svarīgi, ka klienti izbauda pašu fotografēšanās procesu, nevis tikai gala rezultātu. Vienmēr saku, ka ja gribat ātri – pāris klikšķi un viss, tad netālu no manis ir dokumentu foto! Domāju, ka tas būs īstais risinājums “steidzīgajiem”.

Fotosesija ir process, kas jāizbauda. Ja fotosesija ir dzimšanas dienas dāvān, kāpēc neapēst kādu kūciņu un neiedzert kafiju – pie manis to var darīt! Varbūt gribas glāzi dzirkstoša dzēriena. Tieši tik jauki māsas pasēdēja pie manis studijā un izbaudīja fotosesiju.

Un pat tad, ja nepatīk fotografēties, es cenšos iedrošināt un pierunāt. Parasti tam apakšā slēpjas pavisam “parasta” lieta, neapmierinātība ar savu vizuālo tēlu, noskaņojums, nogurums. Ja redzu, ka varu cilvēku iedrošināt, es to daru! Palīdzu nolikt darbu/pienākumu/raižu nastu malā uz brītiņu un ieklausīties sevī, sajust un būt ar sevi! Izbaudīt fotosesiju un ar nepacietību gaidīt bildes.

Ja redzu, ka kādam iekšā ir vairāk kā standarta portrets uz pelēka fona – pierunāju avantūrām! Paldies visiem maniem klientiem, kas ļāvušies un uzticējušies. Un beigās no studijas visi aiziet pacilātā garastāvoklī.

Arī šis bija tas gadījums, kad tika atzīts, ka fotografēties nepatīk, bet process tika izbaudīts un rezutātā arī man bija prieks par safotografēto.

Visu cieņu lēdijai, kura ļāvās! Vecums nav šķērslis – prāts ir!

Tiekamies fotosesijā! Bet pirms tam atrodi mani FaceBook vai Instagram.

Ilze

P.S. Paldies Ingūna Luika make-up par modeles uzpucēšanu.

28/05/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram