Jauniete studijā – man brīvdiena! Kā es to domāju, tieši tik vienkārši, ja studijā uz fotosesiju ierodas jauniete (18-22 gadi) manas zināšanas nav vajadzīgas! Tieši tā, visas manas zināšanas par pozēšanu un gaismām ir liekas.

Līdz šim pie manis uz studiju nenāca jaunietes, drīzāk sievietes pēc 30 un par to biju sajūsmā, jo fotosesijas izveidojas jēgpilnas. Parasti sievietes ir ar ģimeni un bērniem un novērtē brīvo laiku pilnīgi savādāk. Manas zināšanas ir noderīgas un regulāri tās pielietoju.

Ir prieks iepriecināt ar bildēm un pacensties ar pozēšanas ieteikumiem. Mans uzdevums ir izcelt to, kas izceļams un noslēpt to, kas liekas “noslēpjams”. Es ticu, ka mēs visas esam skaistas! Vienalga vai 18, vai 30, vai 60! Priecājos par katru sievieti, kas ierodas manā studijā. Un ar lielāko prieku palīdzu cik varu un cik man ļauj! Ļoti svarīgi ir ļauties un izbaudīt fotografēšanās procesu. Es esmu par to, lai ikviens, kas ienācis pa manām studijas durvīm jūtas labi: droši, brīvi, pozitīvi un galvenais priecīgi. Parasti man tas izdodas un pagaidām neesmu manījusi nevienu, kuram nepatiktu pie manis studijā.

Paralēli fotografēšnai un bilžu editēšanai es izglītojos online kursos. Diemžēl, vienīgais veids kā izglītoties ir online! Ģimene prasa savu! Bet kurš būtu to domājis, ka online kursi ir tik visaptveroši un viegli klausāmi. Vari paņemt pauzītes, uztaisīt kafiju un neko nenokavēt! Turpināt kad ir laiks un vēlme klausīties. Savā ritmā.

Bet par šodienu – brīvdienas bija tik nogurdinošas un nedaudz depresīvas, ka šodienas fotosesija bija tieši tas, kas bija vajadzīgs man! Jā man! Sākumā domāju, cik labi, ka mini (45 minūtes) fotosesija, jo diez vai spētu kvalitatīvi (radoši) aizvadīt 2,5 stundas. Bet beigās aizsēdējāmies diezgan ilgi un ļoti jauki pavadīju laiku. Bez steigas, radoši un pozitīvi!

Prieks bija Tevi satikt! Ceru drīz tikties!

Vai Tu jau seko man Facebook un Instagram. Un kā ar manu Portfolio, vai jau uzmeti aci!?

Ilze

# # # # #

28/05/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram