Nu jau kādu laiku atpakaļ, kad vēl nebija tik silts un jauks, fotogarfēju gaidību fotosesiju un kā izrādās tas bija mirklis pirms mazuļa ierašanās pasaulē! Prieks, ka paspējām iemūžināt šo patiešām apaļo un skaisto punci! Kā arī prieks, ka nenojautām, ka mazulis būs tik drīz.

No rīta, kad pamodos, laiks caur mājas logu likās jauks: skaista saulaina diena, saulīte silda un pavasaris noteikti ir atnācis! Bet kad izgāju ārā, sapratu, ka saulīte ir ar zobiņiem un vēl piedevām jauko noskaņu bojā stiprs un auksts vējšs! Johaidī! Bija ieplānota gaidību fotosesija, kas nemitīgi tika pārcelta viena vai cita apstākļa dēļ.

Šoreiz man likās, ka fotosesijai būs būt un puncis tiks iemūžināts šodien! Tagad skaidrs, ka tās bija pēdējās stundas pirms mazuļa nākšanas pasaulē, bet uz sekundes simtdaļu gribējās fotografēšanos pārcelt, labi ka paklausījām iekšējai balsij, kas teica, ka šī, iespējams, ir pēdējā iespēja to izdarīt!

Saposāmies un devāmies uz Stāmerienu, lai ezera krastā iemūžinātu šo skaisto notikumu. Un tas izdevās. Piesaulītē bija pietiekami jauks lai iztuntulētos no biezajām jakām un noķertu kādu kadru plānākā kleitā.

Man vienmēr patīk strādāt ar nedaudz avantūriskām perosnām. Daudz jau nevajag, tikai nelielu atbrīvošanos kameras priekšā un uzdrīkstēšanos! Šķiet, ka latviešos mīt kūtrums un nereti nākas nogaidīt gandrīz visu fotosesijas laiku, kamēr sākam smaidīt pa īstam. Kā es saku, smaidīt ar acīm!

Es strādāju ar saviem klientiem, gan pozējot, gan palīdzu ar apģērba izvēli, gan iedrošinot!

Bet atgriežoties atpakaļ pie šīs vēsās pavasara sesijas. Jauki pavadīts laiks, jo šī mamma bija gatava uz dažādām trakulībām! Lai mazais aug stiprs un liels!

Ja arī tev ir plānā pieteikties uz gaidību fotosesiju, neatstāj to uz pēdējo brīdi! Lai nav kā šajā gadījumā, kad tas ir mirklis pirms mazuļa ierašanos pasaulē.

Vairāk par mani atrodams sadaļā “Par mani” vai FB un Instagram.

Ilze

26/05/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram