Kāds ir labākais fotoaparāts!? Vai zini atbildi? Canon!? Nikon? Sony!? Varbūt Hasselblad?

Kāds teiktu, ka atkarīgs no tā ko tu gribi ar šo kameru darīt? Vai domā ir fotografēt sportu, vai, piemēram, zem ūdens!? Varbūt sportu? Bet kā tad, ja gribas fotografēt ģimeni un bērnu!? Kādu tad fotoaparātu izvēlēties!? Bet Positivus Festival!? Tur nevar ienest profesionālas kameras! Bet tik ļoti gribas foršas bildes! Vai zināji, ka ir profesionālas kameras, kuras nemaz tā neizskatās? Varbūt vajag tādu!?

Noteikti kāds vaicās vai esi profesionāls fotogrāfs, vai tikai amatieris – svētdienieks… Vai doma ir kļūt profesionālam? Vai fotografēsi tikai draugus un savu ģimeni? Suni? Vai taisies ar to pelnīt?!

Un tā tālāk! Ir tik daudz kritēji pēc kuriem izvēlēties kameru. Piemēram, cena! Kāds var atļauties 300,-, kādam nebūs žēl 3000,- .

Ir grupiņa cilvēku, kas saka, ka kamerai nav nozīmes, galvenie ir objektīvi!

Vēl kāds saka, ka jāpāriet uz “mirror less”!

Ko es par to visu saku!?

Kāds ir labākais fotoaparāts!? Mana pieredze rāda, ka labākais fotoaparāts ir tas, kas līdz! Tieši tā, tas kas līdz!

Sliktākais visā šajā ir tas, ka es apzinos, ka nepārvietojos ar savu fototehniku it visur! Bet vajadzētu! Ir reizes, kad speciāli nepaņemu kameru, lai izbaudītu brīdi, bet tad sagribas to iemūžināt…

Domāju mums visiem (vai varbūt daudziem) telefons ir līdz vienmēr!

Klientus ar telefonu gan nefotografēju. Bet tas, ko es ik pa laikam daru, organizēju lekcijas par šo tēmu. Kā fotografēt ar telefonu. Kā veidot kompozīciju, kā būt unikālam. Visvairāk jauniešiem interesē kā pozēt. Kaut tos fotografējot, viņi tik to vien dara, kā pozē! Ironiski!

Ik pa laikam meklēju modeļus saviem privātajiem projektiem, vari ar mani sazināties caur FaceBook vai Instagram.

Tiekamies studijā vai varbūt rapsī :). Pēdējās dienas ir tik aukstas, kas nedaudz rapsi ir “iekonservējies”, bet domāju ka šīs ir pēdējās dienas pirms rapsis beigs ziedēt!

Tiekamies jasmīnos? Šis gan skan jauki!

Ilze

# # # # #

26/05/2019

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram