Gribēju padalīties ar to kā izskatās studija pēc jaundzimušā fotosesijas!

Haoss! Kā gan pa trim stundām studijā var nonākt pie šāda rezultāta. Elementāri! Dari to ko mīli un bilžu radīšanas procesā viss apkārtējais ir mazsvarīgs.

Izvelc no plaukta vienu fonu, tad otru. Izdomā, ka dekoratīvie paklājiņa arī vajadzīgi. Mamma atnesa klēpi ar ziediem un es izvilku vanniņas, ratiņus, groziņus un sazin ko vēl!

Studija pēc jaundzimušā fotosesijas

Radošā procesā vienmēr rodas haoss! Vai tas ir tikai man?! Domāju, ka daudz radošie cieš no “kārtošanas pēc tam”. Šoreiz, kad mamma ar mazuli bija devusies prom atklāju, ka nekārtība ir diezgan liela, kaut mērķtiecīgi biju sagatavojusi visu, lai neveidotos “bardaks”.

Jaundzimušā fotosesijas norit lēnām un pacietīgi. Es nesteidzinu mamma un bērniņu. Mēs sadarbojamies viena mērķa vārdā – iemūžināt mazuli jaukās bildēs.

Neskatoties uz to kā izskatās studija pēc jaundzimušā fotosesijas, mazulis uzvedās ļoti labi! Šķiet tikai vienu reizi dzirdēju viņu raudam! Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un priecīga par tik guļošu mazuli! Man ir pieredze ar mazuli, kas četas stundas tikai to vien darīja kā raudāja! Arī šādā situācijā es centos atrast iespēju nofotografēt mazuli un tas izdevās. Bet ne tik viegli kā ar šo mazo pelīti.

Vai Tu seko man Facebook un Instagram. Un kā ar manu Portfolio, vai jau uzmeti aci!?

Ilze

# # # #

17/09/2018

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram