Pirmā septembra nedēļa izvērtās visai darbīga. Kurš to būtu domājis, ka Pirmajam septembrim par godu veltītajā fotostūrītī tiešām būs kāds klients. Forši, tas tik tiešām ir forši un ļoti motivējoši doties uz priekšu un piedāvāt vēl citus fotostūrīšus.

Pirmā septembra nedēļa, fotostūris

Man patīk darboties un tāpēckatram klientam ir individuāla pieeja. Skatos līdz vai klientam patīk vairāk nopietnas pozētas studijas bildes, kas tomēr cenšas tās iedzīvināt izmantojot dažādus aksesuārus un pozējot ar studijā pieejamajiem uzstādījumiem. Šobrīd to šeit nav daudz, bet noteikti papildināšu klāstu.

Pirmā septembra nedēļa - fotostūris

Vislabāk man patika fotosesija brīvā dabā, kur klase iemūžināja pirmo septembri Gulbīšu parkā.

Pirmā septembra nedēļa: Klase parkā

Visa nedēļa pagāja fotografēšanā un bilžu apstrādē, jo ja ir ko fotografēt ir arī ko apstrādāt. Šobrīd mans uzstādījums – viens klients dienā. Redzēs, kas notiks vēlāk, bet zinu, ka konveijers nav mana lieta!!! Gribu izbaudīt katru fotosesiju un iegūt no tās kādu dzirkstelīti arī sev!

Pirmā septebra nedēļa, izbrauciens ar Stāmerienas kuģīti

Ja daudz jāstrādā, tad vajadzīga arī atpūta, man prieks par pikniku un braucienu ar Stāmerienas kuģīti! Tas bija forši pavadīts laiks.

Bet nav jau tā, ka daba mūs nepriecē, ne?

Mamma Daba. PIrmā septembra nedēļa.

No rīta ir tik dzestrs un gaisā jūtama rudens smarža, bet reizē tas viss tik skaisti! Dabā ir cikli un tie neizbēgami noris. Daba mani uzlādē, man patīk pastaigas un rasas pielijuši rīti!

Bet ar tevi, tiekamies fotosesijā! Šķiet, ka Ziemassvētki vairs nav tālu, jāsāk domāt par Ziemassvētku stūrīti un dekorāciju pasūtīšanu… Bet nu labi, labi, ir jau tikai pirmā septembra nedēļa! Ja gribi fotosesiju brīvā dabā, tad paskaties kas ir laikapstākļu prognozē un droši raksti, zvani vai meklē mani rokā FB!

Ilze

# # # #

08/09/2018

Leave a Reply

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram