Studijas milze.lv atklāšana ir notikusi!

Ilgi gaidītā un lolotā studijas milze.lv atklāšana beidzot ir notikusi! Juhū! Biju sagatavojusi ļoti daudz glāžu un vīna, jo gribēju, ka katrs, kas atnāk uz studijas atklāšanu justos kā svētkos! Tāpat baudījām Grega uzstāšanos un čalojām par fotogrāfiju un dzīvi. Jauki pavadīts laiks bez starpgadījumiem. Ja neskaita, ka esmu atradusi no augstpapēdenēm.

Esmu patīkami pārsteigta par Jums visiem, kuri atnācāt! Negaidīju tik daudz viesu (tik tiešām negaidīju!), bet priecājos, ka kopā mums izdevās atklāt studiju ar blīkšķi!

Domāju ka šīs telpas jau sen gaidīja iespēju “pasvinēt” :). Un tā vien liekas, ka visas ģimenes ballītes tiks svinētas šeit. Nu labi, vismaz tās, kuras iekrīt aukstajos mēnešos. Nezinu vai kāds pamanīja, bet aizkari pie loga bija pielikti uz brāļa dotā makšķerēšanas sara! Dažas lietas nemainās – visu paspēt nevar.

Studijas milze.lv atklāšana: pēc visu aiziešanas ap 2 am

Milzīgs paldies visiem, kas bija atnākuši! Un vēl lielāks paldies visiem, kas palīdzēja šo lielo notikumu realizēt! Brīžos, kad šaubas piezogas vai skumjas apņem vienmēr blakus bija kāds, kas atgādināja man kas es esmu un ko es varu! Mēs visi varam, ja daram. Un liela nozīme ir atbalstam, ja tas nav ģimenē, meklē draugos! Ja arī tur to nevar atrast, tad laiks mainīt draugus!

Prieks par paveikto, bet nu kuģis pamet ostu un priekšā daudz interesantu piedzīvojumu, mācību stundas un izaugsme! Paldies!

Ja nesaņem atbalstu no ģimenes vai draugiem bet zini, ka gribi pamēģināt sapurināt savu dzīvi un doma par startēt kādā no atbalsta programmēm vai kulties pats? Droši meklē mani, lai varu tevi atbalstīt, FB un Instaram. Trakajiem pieder pasaule!

Vai tu biji uz studijas milze.lv atklāšanu?! Patika?

Tiekamies fotosesijās!

Ilze

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram