Studijas aprīkojuma izpakošana: pirmā bilde

Studijas aprīkojuma izpakošana un pirmie testi

Šodien beidzot ir tā diena, kad studija ir atrkāmēta, iztīrīta no celtniecības putekļiem. Virtuvē ir ieklāts linolejs un ir iespējama studijas aprīkojuma izpakošana! Tas jāizpako, lai varētu veikt pirmos testus, jo kā ne kā JAU RĪT ir studijas atklāšana!

Laiks ir palicis pavisam maz un nedomāju, ka ir svarīgi cik vēls ir šobrīd. Un kāpēc es vispār tērēju laik, lai uzrakstītu šo blog post…

BET jā atpakaļ pie tēmas – studijas aprīkojuma izpakošana un pirmie gaismu testi! Tātad, izpakošana un salikšana man aizņēma 2 stundas… Jā – divas stundas! Un iepazīšanās ar tehniku un tās “piedabūšana strādāt” nieka 10 minūtes. Kurš to būtu domājis, ka tik maz!

Nu tad jūsu vērtēšanai mana pirmā bildes. Un nez kāpēc man liekās, ka šī bilde būs titulbilde atklāšanai!

Studijas aprīkojuma izpakošana: pirmā bilde

Paldies modelēm par superīgu pozēšanu! Bet skaidri redzams, ka gaismas pietiek visām! Lielais softbox is the best for tomorrow! Ar nepacietību gaidu atklāšanu!

Ja godīgi, esmu priecīga par savu studiju, jo ceru, ka beidzot arī man “būs kurpes” (bildes ar meitenēm un mani pašu). Dzīve paskrien ātri. Mēs uz Gulbeni pārcēlāmies no Rīgas četrus gadus atpakaļ. Sākumā mēs domājām padzīvot šeit pa vasaru, bet….

Nu es ceru, ka rīt būs lieliska diena, laikapstākļu prognoze rāda, ka būs saulains! Tādai tai ir jābūt, jo beidzot, beidzot, beidzot laiks ballēt – rīt studijas atklāšanas svētki!

Ceru arī tevi ieraudzīt studijas atklāšanas svētkos: 11:00 25.08.2019 Studijas milze.lv telpās, Rīgas iela 71, Gulbene. Ēkas otrajā stāvā – ieeja no ielas puses. Starp vetaptieku “Pie Ilzes” un kūkotavu “Gardums”.

Tiekamies! Noteikti atnāc, vīna pudeles jau nospodrinātas un glāzes sagatavotas 🙂

Ilze

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram