Vīns studija milze.lv atklāšanai

Studijas milze.lv atklāšanas svētki: Gatavošanās!

Studijas milze.lv atklāšanas svētki vairs nav aiz kalniem! Tie notiks 25.08.2018 sudijas milze.lv telpās Rīgas ielā 71 – otrajā stāvā!

Arī sagatavošanās atklāšanai ir darbs… LIELS DARBS! Piemēram, cik daudz laika man vajadzēs lai nospodrinātu vairākas kastes vīna pudeles! Šīs vīna pudeles jau kādu laiciņu atpakaļ pasūtīju no Vācijas gan svētkiem, gan atklāšanai, gan ballītei. Ceru, ka atklāšanas svētkos būs pietiekami daudz vīna mīļi, jo šis viss palicis pāri no iepriekšējiem pasākumiem :).

Studijas milze.lv atklāšanas svētki: vīns

Nākamais LIELAIS darbs ir izpakot studijas aprīkojumu, salikt to un iemācīties lietot. Pēdējo reizi ar studijas gaismām darbojos ļoti sen, gadus 10 atpakaļ! Tā kā pirku “kaķi maisā”, jo reāls viedoklis par studijas “strobiem” man nebija, tad šis piedzīvojums būs intersants un nedaudz nervus kutinošs. Ja nu kāds prasa, es neko neesmu teikusi! Man vispār patīk izaicinājumi!

Studijas milze.lv atklāšanas svētki: pussalikts soxtbox

Godīgi? Šī ir mana pirmā fotostudija (par ko es nespēju beigt priecāties!) un gandrīz pirmās stundas ar darbā ar studijas aprīkojumu. Nedaudz ar studijas apgaismojumu esmu iepazinusies skolā, bet kurš tad to atceras!

Labs izaicinājums ar laika ierobežojumu, jo tiekamies jau pēc četrām dienām!

Tātad, Studijas milze.lv atklāšanas svētki notiks: 25.08.2018 11:00 Rīgas iela 71, Gulbenē, ēkas otrajā stāvā – ieeja no ielas puses!

Bet kamēr gaidi, iepazīsimies! Par mani vari izlaisīt šeit. Ja intersē kā man iet vari piesekot FB un Instagram.

Uz tikšanos studijas milze.lv atklāšanas svētkos!

Ilze

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram