Studijas milze.lv aprīkojums: četras kastes

Studijas milze.lv aprīkojums beidzot ir ieradies!

Ar prieku paziņoju, ka Studijas milze.lv aprīkojums beidzot ir ieradies! Čatras kastes!? Nopietni!? Es nopirku tik daudz!?

Aprīkojums tika pasūtīts no Vācijas lieltirgotāja, lai varētu iegādāties pēc iespējas vairāk par esošo budžetu. Sākumā doma bija pirkt tepat Latvijā, bet neviens no pārdevējiem nepiedāvaja tieši tās studijas gaismas, kuras intersēja man. Tāpēc izvēle krita par labu Vācijas pārdevējam, kad uzzināju atšķirību cenā biju uz pauzes. Par atšķirību nopirku studijas ventilātoru jeb vēju! Must Have – ja ir lieki līdzekļi. Daiļā dzimuma pārstāvēm ļoti patīk vējš matos! Tā ka ļoti!

Pēc nepilnu divu nedēļu gaidīšanas un nepacietīgas “Track your parcel” spaidīšanas, aprīkojums ir ieradies un gatavs izpakošanai! Pasūtītās studijas gaismas, foni un statīvo kopā aizņem četras lielas kastes!

Nu būtu laiks studijas milze.lv aprīkojumu izpakot, bet lai to izdarītu vispirms vajadzētu noslīpēt sienas, tad tās nokrāsot un savākt celtniecības putekļus! Kāpēc? Tāpēc, ka tehnika ir un paliek tehnika. Putekļi nav tas labākais. Okey, okey… ir tehnika, kas nav jūtīga pret putekļiem! Bet šī ir, jo saimniece esmu es :)!

Studijas milze.lv aprīkojums: četras kastes

Man ir palicis aptuveni mēnesis laika, lai pabeigtu visus remontdarbus – atdalītu san-mezglu no virtuves ar sienām, špaktelētu, slīpētu, gruntētu, krāsotu… ieklātu linoleju, atpakotu kastas, kurās ir studijas milze.lv aprīkojums un iemācītos ar to darboties! Well…

Kamēr viss vēl rit “sagatavošanas fāzē” studijā, vari pieteikties āra fotosesijai, laiks tiešām ir jauks :).

Pirms plāno savu fotosesiju, varbūr ir vērts apskatīties laikapstākļu prognozi?

Vienmēr vari palasīt vairāk par mani šeit! Tiekamies studijas atklāšanas svētkos, kaut kad augusta beigās. Kad nāks tuvāk, notiekti ziņošu!

Tiki līdz ieraksta beigām, forši!

Ilze

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram