Skats no studijas milze.lv telpām uz kāpņu telpu. Galvenie atbalstītāji!

Studijas milze.lv telpas un atrašanās vieta!

Vai zini kur atrodas Studijas milze.lv telpas?! Gulbenē! Tās atradīsies Rīgas ielā 71! Ieeja no ielas puses starp vet aptieku “Pie Ilzes” un kūku bodi “Gardums”.

Studijas telpām ir savs šarms, nedaudz bohēmisks, nedaudz rustic un ļoti ceru to saglabāt! Šīs telpas nekad nebūs “eiro-remonts” un tieši tas mani iedvesmo. Reiz šajās telpās ir bijusi noliktava, tad veikals, bet nu šeit būs fotostudija un telpas tiks izmantotas pilnībā. Man ļoti, ļoti patīk esošās ķieģeļu sienas (gan kāpņu telpā, gan studijā) un domāju tās saglabāt! Iespējams vienu sienu varētu nokrāsot, bet tas vēlāk, kad būšu ievākusies.

Telpas ir plašas, vairāk kā 100 kvadrātmetri, gaišas un mājīgas. Tām ir divas ieeejas, viena no ielas puses, bet otra no sētas. Šobrīd sētas puse vēl nav savesta kārtībā, bet doma tur ir veidot platformu. Ļoti patīk kāpņu telpa ar vecajām betona kāpnēm. Kāpnes plānots atsvaidzināt, bet margas saglabāt pa vecam.

Studijā ir divi interesanti stikloti izbīdījumi, kurus plānoju izmantot fotosesijās.

Šobrīd studijas milze.lv telpas tiek remontētas. Lielie krāsošanas darbi tiks pārcelti uz nākamā gada vasaru, bet pagaidām tiek atdalīts san-mezgls no virtuves. Ceru, ka darbus paspēšu pabeigt līdz studijas atvēršanai! Savādāk nemaz nevar būt!

Skats no studijas milze.lv telpām uz kāpņu telpu. Galvenie atbalstītāji!

Mani lielākie atbalstītāji ir ģimene! Paldies viņiem par pacietību un atbalstu. Bez viņiem darbi tik ātri uz priekšu netiktu! Paldies, paldies, paldies!

Nu ko, tiekamies atklāšanas svētkos!? Bet kamēr gaidi, iepazīsimies! Par mani vari izlaisīt šeit. Ja intersē kā man iet vari piesekot FB un Instagram.

Vai pieteikties fotosesijai brīvā dabā, zvanot 28375697 vai rakstot studija.milze@gmail.com.

Tiekamies pavisam drīz studijas milze.lv telpās!

Ilze

Studija milze.lv

milze

Copyrighted Image

Follow by Email
Instagram